УМОВИ ЗАРАХУВАННЯ

/Files/photogallery/732/1107461-do-uvagi-batkiv-ogoloshuetsya-priyom-ditey-do-1-klasu-zakladiv-zagalnoyi-serednoyi-osviti-zhitomira-na-2019-2010-navchalniy-rik.jpeg

УВАГА!!! ВСТУП-2023

/Files/images/pochatkova_shkola/изображение_viber_2023-03-20_13-49-10-354.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/изображение_viber_2023-03-20_13-49-13-562.jpg /Files/images/pochatkova_shkola/изображение_viber_2023-03-20_13-51-25-618.jpg

**************************

До уваги батьків майбутніх першокласників!

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ СШ І СТУПЕНЯ №9

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ДО 1-ГО КЛАСУ

Директору Чернівецької СШ І ступеня №9 Солтисіку І.Б. ______________________________________, (прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) заявника чи одного з батьків дитини) який (яка) проживає за адресою: _______________________________________ (адреса фактичного місця проживання) Контактний телефон: ______________ Адреса електронної поштової скриньки: _____________________________________

про зарахування

Прошу зарахувати _______________________________________________
(прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), дата народження)
до ___ класу, який (яка) фактично проживає (чи перебуває) за адресою ___________________________________________________________________ на _____________ форму здобуття освіти. Повідомляю про: наявність права на першочергове зарахування: так/ні (потрібне підкреслити) (_______________________________________________________); (назва і реквізити документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти)
навчання у закладі освіти рідного (усиновленого) брата/сестри: так/ні (потрібне підкреслити) _______________________________________________; (прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності) брата/сестри) про роботу одного з батьків дитини в закладі освіти __________________ ____________________________________________________________________; (прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності), посада працівника закладу освіти) про навчання дитини у дошкільному підрозділі закладу освіти: так/ні (потрібне підкреслити); потребу у додатковій постійній чи тимчасовій підтримці в освітньому процесі: так*/ні (потрібне підкреслити);*Зазначається лише для дітей з особливими освітніми потребами. інші обставини, що є важливими для належної організації освітнього процесу: ______________________________________________________ . Підтверджую достовірність всієї інформації, зазначеної в цій заяві та у наданих до заяви документах.
Додатки: (за переліком, визначеним пунктом 4 розділу І Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367)
_______________________________ ____________________________ (дата) (підпис)

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ДО 10-ГО КЛАСУ

/Files/images/izobrazhenie_viber_2020-06-22_10-46-24.jpg