УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДАХ ТА КОНКУРСАХ

2020/21 навчальний рік

Інформація

про кількість учнів переможців у всеукраїнських

олімпіадах, конкурсах

форма 1

ЗЗСОПІБ учня/учениціКласОлімпіада, конкурсМісце, результат
Чернівецька гімназія №4Коханюк Наталія Віталіївна11-АХІХ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях»І
Чернівецька гімназія №4Ковбасюк Євгеній Леонідович8-ВВсеукраїнськ учнівська олімпіада з математикиІІІ місце
Чернівецька гімназія №4Ковбасюк Євгеній Леонідович8-ВВсеукраїнськ учнівська олімпіада з лінгвістикиІІІ місце

Інформація

про кількість учнів переможців у міжнародних

олімпіадах, конкурсах

форма 2

ЗЗСОПІБ учня/учениціКласОлімпіада, конкурсМісце, результат
Чернівецька гімназія №4Ковбасюк Євгеній Леонідович8-ВМіжнародна олімпіада НірроПівфіналіст
Чернівецька гімназія №4Іконніков Данило Олегович10-АМіжнародна олімпіада НірроПівфіналіст
Чернівецька гімназія №4Скурту Діана Віорелівна7-БМіжнародна олімпіада НірроПівфіналістка
Чернівецька гімназія №4Борсук Анастасія Степанівна8-АМіжнародна олімпіада НірроПівфіналістка
Чернівецька гімназія №4Горобець Юлія Мар’янівна8-АМіжнародна олімпіада НірроПівфіналістка
Чернівецька гімназія №4Шпортак Дмитро Степанович8-АМіжнародна олімпіада НірроПівфіналіст
Чернівецька гімназія №4Ткач Ольга Вікторівна8-BМіжнародна олімпіада НірроПівфіналістка
Чернівецька гімназія №4Харабара Юлія Володимирівна8-БМіжнародна олімпіада НірроПівфіналістка

Інформація про результативність участі

учнів-членів наукового товариства «Фоліант» в І етапі конкурсу

у 2019/2020н.р.

І Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Етап конкурсу-захисту (І)
Секція Місце проживання Усього Кількість учасників
Обласні, республіканські центри Міста, районні центри Села, селища міського типу
К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців 9 клас 10 клас 11 клас
Українська літ 1 0 1
Світова літ
Російська літ
Фольклористика
Мистецтвознавство
Літературна творчість
Разом 1 0
ІІ. Мовознавства
Етап конкурсу-захисту (І)
Секція Місце проживання Усього Кількість учасників
Обласні, республіканські центри Міста, районні центри Села, селища міського типу
К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців 9 клас 10 клас 11 клас
Українська мова 1 1
Російська мова
Румунська мова
Англійська мова
Німецька мова
Французька мова
ІІІ. Філософії та суспільствознавства
Етап конкурсу-захисту (І)
Секція Місце проживання Усього Кількість учасників
Обласні, республіканські центри Міста, районні центри Села, селища міського типу
К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців 9 клас 10 клас 11 клас
Філософія
Соціологія
Правознавство 1 0
Теологія, релігієзнавство та історія релігії
Педагогіка
Журналістика
Разом 1 0
IV. Історії
Етап конкурсу-захисту (І)
Секція Місце проживання Усього Кількість учасників
Обласні, республіканські центри Міста, районні центри Села, селища міського типу
К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців 9 клас 10 клас 11 клас
Історія України 1 0 1
Археологія
Історичне краєзнавство 1 0
Етнологія
Всесвітня історія
Разом 2 0
V. Наук про Землю
Етап конкурсу-захисту (І)
Секція Місце проживання Усього Кількість учасників
Обласні, республіканські центри Міста, районні центри Села, селища міського типу
К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців 9 клас 10 клас 11 клас
Географія та ландшафтознавство 1 0
Геологія, геохімія та мінералогія
Кліматологія та метеорологія
Гідрологія
Разом 1 0
VІ. Технічних наук
Етап конкурсу-захисту (І)
Секція Місце проживання Усього Кількість учасників
Обласні, республіканські центри Міста, районні центри Села, селища міського типу
К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців 9 клас 10 клас 11 клас
Технологічні процеси та перспективні технології
Електроніка та приладобудування
Матеріалознавство
Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
Науково-технічна творчість та винахідництво
Разом
VІІ. Комп’ютерних наук
Етап конкурсу-захисту (І)
Секція Місце проживання Усього Кількість учасників
Обласні, республіканські центри Міста, районні центри Села, селища міського типу
К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців 9 клас 10 клас 11 клас
Комп’ютерні системи та мережі 1 0
Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
Технології програмування
Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
Internet-технології та WEB дизайн
Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
Разом
VIІІ. Математики
Етап конкурсу-захисту (І)
Секція Місце проживання Усього Кількість учасників
Обласні, республіканські центри Міста, районні центри Села, селища міського типу
К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців 9 клас 10 клас 11 клас
Математика
Прикладна математика
Математичне моделювання
Разом
IX. Фізики і астрономії
Етап конкурсу-захисту (І)
Секція Місце проживання Усього Кількість учасників
Обласні, республіканські центри Міста, районні центри Села, селища міського типу
К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців 9 клас 10 клас 11 клас
Теоретична фізика
Експериментальна фізика
Астрономія та астрофізика
Аерофізика та космічні дослідження 1 0
Разом 1 0
X. Економіки
Етап конкурсу-захисту (І)
Секція Місце проживання Усього Кількість учасників
Обласні, республіканські центри Міста, районні центри Села, селища міського типу
К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців 9 клас 10 клас 11 клас
Економічна теорія та історія економічної думки
Мікроекономіка та макроекономіка
Фінанси, грошовий обіг і кредит
Фольклористика
Разом
XI. Хімії та біології
Етап конкурсу-захисту (І)
Секція Місце проживання Усього Кількість учасників
Обласні, республіканські центри Міста, районні центри Села, селища міського типу
К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців 9 клас 10 клас 11 клас
Загальна біологія
Біологія людини
Зоологія, ботаніка
Медицина
Валеологія
Психологія
Хімія
Разом
ХІI. Екології та аграрних наук
Етап конкурсу-захисту (І)
Секція Місце проживання Усього Кількість учасників
Обласні, республіканські центри Міста, районні центри Села, селища міського типу
К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців К-ть учасників К-ть переможців 9 клас 10 клас 11 клас
Екологія
Охорона довкілля та раціональне природокористування
Агрономія
Ветеринарія та зоотехнія
Лісознавство
Селекція та генетика
Разом

2019/20 навчальний рік

Цей навчальний рік приніс нам 65 перемог в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад, що на 8 більше, ніж у попередньому році. Особливо приємно сьогодні назвати учнів, які здобули по декілька перемог. Першість має учениця 8-Б класу Лаб'якОксана, яка здобула перемогу у семи олімпіадах, 6 перемог здобула випускниця 11-Б класу Плетньова Дарина, 5- учень 10-А класу Пацурківський Роман. По 4 призових місця на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад здобули учениця 8-В класу Лучак Тетяна та учениця 9-Б класу Бурдейна Ольга. Вперше взяв участь в олімпіадах і посів перші місця в олімпіадах з хімії, фізики та математики учень 7-В класу Ковбасюк Євгеній.

У другому етапі Всеукраїнської олімпіади учні 8-11 класу здобули 18 призових місць з англійської мови та 8 призових місць з німецької мови.

Інтелектуальні досягнення учнів було відзначено також на міжнародному рівні. 118 гімназистів віком 14+ взяли участь в міжнародному онлайн конкурсі “Bestin English” серед 40 європейських шкіл.

За участь в проектахєвропейської програми eTwinning Plus «Партнерство між школами Європи»під керівництвом вчителя англійської мови Мелешук С.Д. нашішколярі були нагороджені двома міжнародними відзнаками.

Учні гімназії Тайбман Поліна, Даниїл Іконніков, Ольга Ткач, Ольга Бурдейна, Дарія Волосова та Ольга Хребтій стали переможцями першого раунду міжнародної олімпіади Hippo організованою Global Hippo Association регіону Україна та Румунія, Молдова та пройшли в пів фінал цієї олімпіади.

У 2019/2020 н.р. учителі англійської мови продовжили співпрацю з Кембриджським університетом у рамках програми Центру по підготовці до міжнародних англійських іспитів та підтвердили право гімназії на відзнаку “Золотим сертифікатом”. Вони підготували 140 учнів гімназії доскладанняКембриджських іспитів з англійської мовиСАЕ, FCE, РЕT, КЕТ, Flyers рівнів А2 – С1.Четверо педагогівМелешук С.Д., Дзюбко А.О., Тимовська А.О. та ДорошН.Вуспішно склалиміжнародний іспит з методики викладання англійської мови ТКТ.

В свою чергу вчителі німецької мови в 2019/2020 н.р. продовжили співпрацю з Гете інститутом у рамках програм “Міст до вищої освіти” та “Іспити у школах” та були нагороджені подяками Гете інституту.Учні 6-11-х класів складають міжнародний іспит з німецької мови.

В цьому навчальному році учениця гімназії,Кімак Діана, переможниця «Програми обміну майбутніх лідерів» (FLEX) навчалася в школі США, проживаючи в американській сім’ї.

Наші учні є активними слухачами Буковинської малої академії, де вони мають змогу спробувати себе в ролі юних науковців. Учениця 9-А класу Щербань Анна стала переможцем конкурсу-захисту наукових робіт при Буковинській малій академії наук, де посіла ІІ місце. Особливих слів заслуговує наша випускниця Заячук Анастасія, яка впродовж багатьох років була переможцем Всеукраїнської олімпіади з географії усіх рівнів, а в 2019 році стала учасником Міжнародної олімпіади з географії, яка відбувалася в Південній Кореї.

*****

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ (грудень -2019)

Для перегляду відео необхідно встановити останню версіюAdobe Flash Player.

Виступ завуча гімназії ЛАБИ О. В.:

Добірне товариство! Усіх присутніх вітаю з прийдешніми святами. Здоров'я вам та мирного неба. Я впевнена, що до всіх наших учнів уже завітав сьогодні Святий Миколай з подарунками, однак ми хочемо ще раз відзначити найбільш сумлінних, працьовитих, ерудованих гімназистів, які своїми знаннями вже не один рік прославляють нашу Альма-матер не лише у місті, але й в Україні та далеко за її межами. На закінчення І семестру ми маємо вже гарні результати: За рішеннями журі ІІ етапу 65 учнів нашої гімназії посіли призові місця у 15 олімпіадах та конкурсах. З них – 22 - отримали дипломи за І-ше місце, 24 – за 2-ге місце та 19 за третє місце. Найбільше перемог здобули учні 10-А класу – всього 12 призових місць ( класний керівник – Тюфтій С.Г.). По 10 призових місць здобули учні 9-Б та 8-Б класів. (класні керівники Біньовська Ю.М. та Сивак Н.М.). Шестеро наших гімназистів стали переможцями у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад вперше, це Волосова Дар'я, Петрик Катерина, Пухальський Владислав, Коханюк Наталія, Погач Кароліна, Годлевська Яна.

Особливо приємно мені сьогодні назвати гімназистів, які здобули найбільшу кількість перемог. Лідером у сімці ерудитів є Лабяк Оксана, учениця 8-Б класу,яка посіла призові місця в 7 олімпіадах: І місце з англійської мови, І місце в Конкурсі знавців рідної мови ім.. Петра Яцика, Другі місця в олімпіадах з німецької мови, фізики, зарубіжної літератури, історії, третє місце з історії рідного краю. Шість перемог у ІІ етапі олімпіад здобула Плетньова Дарина, учениця 11-Б класу. Вона посіла призові місця на конкурсі знавців рідної мови ім.. Яцика, Шевченківському конкурсі, на олімпіаді з української мови та літератури, англійської мови, історії та історії рідного краю.

5 призових місць здобув учень 10-А класу Пацурківський Роман, який посів перші місця з географії, історії, англійської мови та другі місця з біології та зарубіжної літератури.

4 перших призових місця посіла учениця 8-В класу Лучак Тетяна з української мови та літератури, англійської мови, зарубіжної літератури та на мовно-літературному конкурсі ім.. Шевченка.

Також 4 призові місця здобула учениця 9-Б класу Бурдейна Ольга: перші місця з географії та англійської мови та другі місця з української мови та літератури та у Конкурсі знавців рідної мови ім.. Яцика.

По три перемоги у олімпіадах здобули учень 9-А класу Іконніков Даниїл – з німецької, англійської мов та біології та учень 7-Б класу Ковбасюк Євгеній, який здобув І місця у олімпіадах з хімії, математики та ІІ місце в олімпіаді з фізики.

А зараз запрошую директора гімназії Івана Богдановича та заступника директора з навчально-виховної роботи Дзюбко Анжеліку Олексіївну для вручення подяк педагогам гімназії та дипломів і грошових винагород переможцям ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та Міжнародних конкурсів.

Запрошуємона сцену переможців олімпіади з української мови та літератури та їхніх учителів:

-Волосова Дар'я, учениця 7-Б класу, переможець Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика, яка нагороджується Дипломом ІІІ ступеня

-Плетньова Дарина, учениця 11-Б класу, переможець, яка нагороджується Дипломом ІІІ ступеня за перемогу у Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім.. Т.Шевченка та Дипломом ІІ ступеня за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури; Дипломом ІІ ступеня за перемогу у Міжнародному конкурсі з української мови ім.. Петра Яцика

-Бурдейна Ольга, учениця 9-Б класу, яка нагороджується дипломом ІІ ступеня за перемогу у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика та дипломом ІІ ступеня за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

-Лаб'як Оксана, учениця 8-Б класу, яка нагороджується дипломом І ступеня за перемогу у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика.

-Лучак Тетяна, учениця 8-В класу, яка нагороджується дипломом І ступеня за перемогу у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.. Т.Шевченка та дипломом І ступеня за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Для вручення подяки на сцену запрошуються їхні вчителі української мови та літератури:Запоточна М.О., Свірська О.В., Тюфтій С.Г., Мостолюк Г.В. Карп'як А.В.

Запрошуємо на сцену переможців олімпіади із зарубіжної літератури та їхніх наставників;

-Олексюк Юліана,учениця 11-А класу, яка нагороджується дипломом ІІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури

-Пацурківський Роман,учень 10-А класу, який нагороджується дипломом ІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури

-Таким же дипломом нагороджуєтьсяЛаб'як Оксана, учениця 8-Б класу.

-Лучак Тетяна, учениця 8-В класу, яка нагороджується дипломом І ступеня за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури

-Таким же дипломом нагороджуєтьсяЯськова Юлія, учениця 9-Б класу.

Для вручення подяки запрошуються вчителі Юрушкевич Н.О. та Кольба І. О.

Запрошуємо на сцену переможців олімпіади з історії та їхніх наставників:

-Петрик Катерина, учениця 9-Б класу, яка нагороджується дипломом ІІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

-Лаб'як Оксана, учениця 8-Б класу. яка нагороджується дипломом ІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії та дипломом ІІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії рідного краю.

Такими ж дипломами нагороджуєтьсяПлетньова Дарина, учениця 11-Б класу

-Пацурківський Роман, учень 10-А класу, який нагороджується дипломом І ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

Подяками директора гімназії нагороджуються вчителі історії Симака Т.Г., Сивак Н.М., Микитюк Т.В.

Запрошуємо на сцену переможців олімпіади з математики, інформатики та їхніх наставників:

-Шпортака Дмитра,учня 7-Акласу, який нагороджується дипломом ІІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики;

-Таким же дипломом нагороджуєтьсяСкурту Діана,учениця 6-Б класу

-Ковбасюк Євгеній, учень 7-В класу, який нагороджується дипломом І ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики;

-Филипчук Богдан,учень10-А класу, який нагороджується дипломом ІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.

-Подяками директора гімназії нагороджуються вчителі Захандревич О.П., Лабюк О.В., Рудько Н.І., Варик Н.П.

Запрошуємо на сцену переможців олімпіади з фізики та їхніх наставників:

-Ковбасюк Євгеній, учень 7-В класу, який нагороджується дипломом ІІ тупеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

-Таким же дипломом нагороджуєтьсяЛаб'як Оксана, учениця 8-Б класу.

-Хребтій Ольга, учениця 9-Б класу, яка нагороджується дипломом І ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики.

-Коханюк Наталія, учениця 10-Акласу, яка нагороджується дипломом І ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики.

-Подяками директора гімназії нагороджуються вчителі Іванів І.М., НІміжан С.К.

Запрошуємо на сцену переможців олімпіади з хімії та їхнього вчителя:

-Кочерган Діана, учениця 11-Б класуяка нагороджується дипломом ІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

-Таким же дипломом нагороджуєтьсяВолосова Дар'я, учениця 7-Б класу.

-Ковбасюк Євгеній,учень 7-В класу, який нагороджується дипломом ІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

-Подякою директора гімназії нагороджується Ратушняк О.Г.

-Запрошуємо на сцену переможців олімпіади з географії та їхнього вчителя:

-Виклюк Яна, учениця 8-Б класуяка нагороджується дипломом ІІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії

-Адамович Ірина, учениця 11-Б класу,яка нагороджується дипломом ІІІ ступеня за перемогу в І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

-Дипломами І ступеня за перемогу в ІІ етапіВсеукраїнської олімпіади з географії нагороджуютьсяБурдейна Ольга, Пацурківський Роман та Заячук Анастасія

-Подякою директора гімназії нагороджується Лукащук Я.О.

-Запрошуютьсяна сцену переможці олімпіади з німецької мови та їхні наставники:

- Харабара Юлія,учениця 8-Б класу, яка нагороджується дипломом ІІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської оліміпіади з німецької мови

- Такими ж дипломами нагороджуютьсяІконніков Даниїл, учень 9-А класу

-Петрик Катерина, учениця 9-Б класу

- Пухальський Владислав, учень 10-А класу

- Маниліч Василь, учень 10-А класу

- Олексюк Юліана, учениця 11-А класу

-дипломом ІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови нагороджуєтьсяЛаб'як Оксана, учениця 8-Б класу

-дипломом І ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови нагороджуєтьсяДронь Олександра, учениця 11-А класу.

Подякою директора гімназії нагороджуються Боднарюк І.К., Якимович Д.В., Яремкевич Г.В.

Запрошуються на сцену переможці олімпіади з англійської мови та їхні наставники:

-Моісеєва Марія, учениця 11-А класу, яка нагороджується дипломом ІІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови;

- такими ж дипломами ІІІ ступеня нагороджуютьсяПлетньова Дарина, учениця 11-Б класу таХомік Денис, учень 11-А класу

- Дипломами ІІ ступеня в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови нагороджуються:

-Харабара Юлія, учениця 8-Б класу

-Гунько Дарина, учениця 9-В класу

-Погач Кароліна,учениця 9-Б класу

-Филипчук Богдан,учень10-А класу

-КриворучкоНіколь,учениця 10-А класу

-Задорожна Анастасія, учениця 11-Б класу

-Дипломами І ступеня в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови нагороджуються:

-Бариська Яна, учениця 8-В класу

-Лаб'як Оксана, учениця 8-Б класу

-Лучак Тетяна, учениця 8-В класу

- Іконніков Даниїл, учень 9-А класу

- Бурдейна Ольга, учениця 9-Б класу

- Хребтій Ольга, учениця 9-Б класу

- Іконніков Даниїл, учень 9-А класу

- Пацурківський Роман, учень 10-А класу

- Романюк Анастасія, учениця 11-А класу

Подякою директора гімназії нагороджуються Вербова А.А., Ляльчук М.І., Мелещук С.Д., Мойсеєнко Г.В., Семенюк В.М., Складан В.В.

19 переможців ІІ етапу будуть брати участь у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських олімпіад.

Побажаємо їм успіхів.

Кiлькiсть переглядiв: 190

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.