Основні види життєдіяльності в школі — це праця, навчання, гра, творчість.

Під час знаходження в школі потрібно усвідомлювати наслідки своїх дій, щоб не створити небезпечну ситуацію, виробивши відчуття особистої безпеки та безпеки оточуючих; розуміти те, що безпека, перш за все, залежить від кожної людини, її ставлення до навколишнього середовища та інших людей. У процесі навчання учнів залучають до суспільно корисної, продуктивної праці.

Усі учасники навчально-виховного процесу при зарахуванні до школи і в процесі здобуття освіти проходять інструктаж (навчання) з питань безпеки життєдіяльності, надання першої допомоги потерпілим від нещасних випадків, правильних дій при виникненні надзвичайної ситуації, правил дорожнього руху...

Учні школи зобов’язані:

- виконувати вимоги з безпеки життєдіяльності, передбачені відповідними правилами та інструкціями, дотримуватися дисципліни, навчатися сумлінно;- берегти обладнання, інвентар, матеріали, навчальні посібники тощо, бережливо ставитися до майна школи;- сумлінно дотримуватись правил особистої гігієни і санітарних норм на місці праці;виконувати лише ту роботу, яку доручив учитель, керівник;- при підготовці до уроку, враховувати наявність інших учнів, бути обережним при викладанні на парту необхідних для уроку речей (підручників, зошитів, олівців тощо)- під час пересування по шкільних коридорах, їдальні, сходах не дозволяється тримати в руках речі, які можуть зашкодити учасникам навчально-виховного процесу та нанести травму (ножиці, олівці, підручники тощо)- не входити до навчального кабінету без дозволу вчителя;- не підходити до відкритих вікон, починаючи з II поверху;- не бігати в класах, коридорах під час навчально-виховного процесу;- не спускатися перилами сходів;- не допускати грубощів, образ, застосування протиправних дій у вирішенні конфліктних ситуацій до оточуючих;- не приносити до школи небезпечні предмети (ріжучі, колючі, вибухові, вогненебезпечні предмети, газові балончики, петарди та інше);- не палити;- під час проведення уроків не покидати навчальний кабінет;- не виносити зі школи матеріальні цінності;- співпрацювати з адміністрацією школи щодо створення безпечних умов для навчання (повідомляти про всі недоліки, які можуть призвести до небезпеки життєдіяльності під час навчально-виховного процесу.

Безпека життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу в школі ґрунтується на свідомому і сумлінному виконанні правил

Ми спробуємо нагадати вам про всі небезпечні випадки й навчити, як треба себе поводити, щоб бути здоровим, і не створювати небезпечні ситуації для себе та людей, що вас оточують. Допоможемо вивчити правила, дотримуючись яких, ви будете знаходитися у безпеці, а ваші батьки не турбуватимуться за ваше життя та здоров'я.

Коли ви будете вивчати ці правила, то обговорюйте їх з мамами та татами, сестричками та братиками, тоді ви не тільки вивчите та зрозумієте їх, але й ваші родичі будуть їх знати та дотримуватись.

БЕЗПЕКА - це:

• коли ти знаходишся біля батьків, друзів;• нічого тобі не загрожує на вулиці, у школі, лісі, на дачі, у бабусі в селі та в інших місцях, де б ти не був;• ти не хворієш;• у тебе є свій куточок у домі;• у тебе є улюблені книжки;• тебе ніхто не журить, бо ти виконуєш правила поведінки;• ти гарно вчишся;• у тебе чистеньке та зручне взуття, одяг;• тебе люблять батьки, сестри, брати, друзі;• тобі гарно.

НЕБЕЗПЕКА - це:

• коли тобі неспокійно. Чому? Бо ти ПОРУШИВ одне з ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ.Це, як ниточка за голочкою, потягне за собою ще більше неприємностей.

/Files/images/sport__mi/80921169.jpg

********************

Дії учасників освітнього процесу в разі надзвичайних ситуацій

За матеріалами Служби освітнього омбудсмена

******************

ПАМ`ЯТКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ

/Files/images/unnamed (3).jpg

/Files/images/002.jpg

/Files/images/sport__mi/unnamed (4).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 706

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.