Директор та адміністрація

/Files/photogallery/1172/завантаження1.gif

Солтисік Іван Богданович

Математик, викладач математики.

Закінчив математичний факультет Чернівецького державного університету в 1986 році. У цьому ж році Іван Богданович був прийнятий на посаду вчителя математики Чернівецької середньої школи №9 ім. Панаса Мирного, яка у 1992 році набула статусу гімназії

З листопада 1996 по серпень 1997 року -методист міського методичного кабінету управління освіти Чернівецької міської ради.

З серпня 1997 року - директор Чернівецької гімназії №4.

Іван Богданович Солтисік – учитель-методист, спеціаліст вищої категорії. Відмінник освіти України.

Нагороджений Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Чернівецької обласної державної адміністрації, Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, управління освіти Чернівецької міської ради, медаллю «На славу Чернівців», лауреат премії ім. Ю.Федьковича.

/Files/photogallery/1172/завантаження.jpg

Лаба Ольга Василівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Філолог, викладач української мови та літератури.

Закінчила філологічний факультет Чернівецького державного університету у 1988 році .

Стаж роботи – 26 років.

З 1989 року – учитель української мови та літератури.

З 1990 по 1996 – заступник директора з виховної роботи Чернівецької гімназії №4

З 2003 року- заступник директора з навчально-виховної роботи.

Ольга Василівна – спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Нагороджена Грамотами управління освіти Чернівецької міської ради, Почесним и грамотами Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України, знаком «Відмінник освіти України»

./Files/photogallery/1172/2249915.jpg

Дзюбко Анжеліка Олексіївна

Заступник директора з іноземних мов

Філолог, викладач англійської мови та літератури

Закінчила факультет іноземних мов Чернівецького державного університету в 1999 році.

Стаж роботи –23 роки.

Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

З 2017 року- заступник директора зіноземних мов.

Учасник міського етапу конкурсу "Вчитель року-2009"-ІІ місце.

Учасник програм підвищення професійної майстерності ТЕА та інтенсивного курсу навчання "Іnteractive Teaching in a Globalized Word" в університеті Південної Флориди, США- 2009 рік.

Активний учасник круглих столів, авторських семінарів, семінарів- тренінгів.

Нагороджена Грамотами управління освіти Чернівецької міської ради, Почесним и грамотами Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації , Міністерства освіти і науки України,

/Files/photogallery/1172/завантаження (2).jpg

Мойсова Оксана Петрівна

Заступник директора з виховної роботи

Спеціальність –біохімік, викладач біології та хімії.

Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», та звання «учитель – методист».

Загальний трудовий стаж20 роки, педагогічний - 20 років. Педагогічну діяльність розпочала на посаді учителя хімії.

З1995 року- заступник директора з ВР .

Нагороджена Грамотами МУО та Почесними грамотами Чернівецького обласного управління освіти, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, «Відмінник освіти України»

/Files/photogallery/1172/завантаження (1).jpg

Рудан Лариса Владиславівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня №9

Спеціальність - педагогіка та методика початкової освіти.Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» та звання «учитель – методист».

Загальний педагогічний стаж -32 років.

Педагогічну діяльність розпочала на посаді учителя початкових класів. В даній школі працює з 2003 року.

Заступником директора з НВР школи І ступеня працює з року.«Відмінник освіти України» .

Нагороджена Грамотами МУО та Почесними грамотами Чернівецького обласного управління освіти, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

/Files/photogallery/1172/завантаження (3).jpg

Харюк Дмитро Степанович

Заступник директора з АГР

Спеціальність - помічник майстра по трикотажному обладнанню.

Загальний трудовий стаж -30 років.

Заступник директора з АГР з 2012 року.

Неодноразово оголошувалися подяки.

Педагогічний колектив