University of Cambridge

Сайт Гете інституту

Sprachlernzentrum

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНИХ ПРОЄКТАХ ТА КОНКУРСАХ

Участь в міжнародному онлайн конкурсі “Bestin English”

Інтелектуальні досягнення учнів було відзначено також на міжнародному рівні. 118 гімназистів віком 14+ взяли участь в міжнародному онлайн конкурсі “Bestin English” серед 40 європейських шкіл.

Участь в проектах європейської програми eTwinning Plus «Партнерство між школами Європи»

За участь в проектах європейської програми eTwinning Plus «Партнерство між школами Європи» під керівництвом вчителя англійської мови Мелешук С.Д. наші школярі були нагороджені двома міжнародними відзнаками.

Міжнародна олімпіада Hippo

Учні гімназії Тайбман Поліна, Даниїл Іконніков, Ольга Ткач, Ольга Бурдейна, Дарія Волосова та Ольга Хребтій стали переможцями першого раунду міжнародної олімпіади Hippo, організованою Global Hippo Association регіону Україна та Румунія, Молдова, та пройшли в півфінал цієї олімпіади.

"ЗОЛОТИЙ СЕРТИФІКАТ" Кембриджського університету у рамках програми Центру по підготовці міжнародних англійських іспитів

У 2019/2020 н.р. учителі англійської мови продовжили співпрацю з Кембриджським університетом у рамках програми Центру по підготовці до міжнародних англійських іспитів та підтвердили право гімназії на відзнаку “Золотим сертифікатом”. Вони підготували 140 учнів гімназії до складання Кембриджських іспитів з англійської мови САЕ, FCE, РЕT, КЕТ, Flyers рівнів А2 – С1.Четверо педагогів Мелешук С.Д., Дзюбко А.О., Тимовська А.О. та ДорошН.Всі успішно склали міжнародний іспит з методики викладання англійської мови ТКТ.

Співпраця з Гете- інститутом

В свою чергу вчителі німецької мови в 2019/2020 н.р. продовжили співпрацю з Гете- інститутом у рамках програм “Міст до вищої освіти” та “Іспити у школах” та були нагороджені подяками Гете інституту. Учні 6-11-х класів складають міжнародний іспит з німецької мови.

Програма обміну майбутніх лідерів - FLEX

В цьому навчальному році учениця гімназії, Кімак Діана, переможниця «Програми обміну майбутніх лідерів» (FLEX) навчалася в школі США, проживаючи в американській сім’ї.