УЧАСТЬ У ТВОРЧИХ КОНКУРСАХ, ПРОЄКТАХ

Педагоги гімназії усвідомлюють, що соціальна адаптація учнів, розуміння ними своїх прав і свідомого виконання обов'язків у значній мірі залежить від правильно визначених та обраних шляхів реалізації виховного процесу. Тому пріоритетними питаннями у виховній роботі залишаються забезпечення всебічного розвитку особистості, сприяння її самовихованню й самореалізації, виховання патріотичних почуттів. У зв'язку з цим виховна діяльність гімназії спрямована за такими напрямами: -превентивне виховання; - морально-етичневиховання; -художньо-естетичне виховання; -громадянсько-патріотичне виховання; -фізичне виховання і пропаганда здорового способу життя. Учні школи постійно беруть участь у різних заходах, конкурсах і фестивалях всіх рівнів. Традиційною є участь учнів гімназії у міському конкурсі дитячої та юнацької творчості «Чернівецькі родзинки». Цього року дипломанткою конкурсу стала учениця 5-го класу Заболотна Євгенія. З ініціативи учнівського самоврядування команда учнів гімназії долучилася до участі у проекті «Шкільне реаліті», який реалізовувався за підтримки агенства США з міжнародного розвитку. «Шкільне reality»– це проєкт, ідея якого полягає у тому, що серіал знімають реальні вчителі та учні шкіл зі всієї України. Метою проєкту є розкритття творчого потенціалу учасників та популяризація використання медіа матеріалів в освітньому процесі. Учні гімназії посіли ІІ місце у цьому проекті. Силами учнівського самоврядування реалізовано інші цікаві проекти, зокрема « Schoolevent: Hallowing 2019», в рамках якого відбувся благодійний ярмарок кондитерських виробів та виробів «handmade». Зібрані 12780 грн витрачені на допомогу онкохворим, новорічне свято для старшокласників, створено Instagram сторінку гімназії. Шкода, що карантин не дав реалізувати усіх задумів учнів. В онлайн режимі відбувся День вишиванки, свято останнього дзвоника.

На високому професійному рівні пройшли цьогоріч «Вечір зустрічі шкільних друзів» 10-А (Тюфтій С.Г) 2 лютого, та загальнощкільний захід «Гімназист року» 19 грудня. До підготовки та проведення цих заходів долучилися випускники нашої гімназії (Ольга Іванова, Олег Горинюк, Олександр Білоус), які доповнили святкову програму яскравими виступами та номінували учнів у різних досягненнях. На зустріч шкільних друзів завітали 50-ти, 40-ка, 30-ти, 20-ти, 10 річні ювіляри. Переповнена актова зала та неймовірний артистизм учнів 10-А класу зробили зустріч незабутньою.